Právní zastoupení v kauze Energetického Holdingu Malina a.s.

Insolvenční bouře zasáhla Energetický Holding Malina a.s.

Společnost Energetický Holding Malina a.s. právě podala insolvenční návrh s doprovodným plánem na reorganizaci. Jako odpověď na tento krok, naše advokátní kancelář otevírá dveře věřitelům této společnosti, abychom vám pomohli získat peníze zpět. S námi získáte prvotřídní právní zastoupení za neodolatelných podmínek.

Našim primárním cílem je shromáždit početnou alianci věřitelů, která bude mít nejlepší možné postavení při obraně zájmů každého jednotlivého člena. S námi získáte sílu, kterou potřebujete pro zajištění nejlepší výsledků. Stačí vyplnit a odeslat níže uvedený formulář.

Přihlášení pohledávky

Postaráme se o vyplnění a odevzdání vaší pohledávky v rámci insolvenčního řízení, abyste své peníze získali zpět. Pokud bude nutné jakékoliv úpravy nebo doplnění v přihlášce, společně s vámi zajistíme, že vše bude řádně a efektivně vyřízeno.

Zastoupení v průběhu řízení

Jakmile je vaše pohledávka uznána na přezkumném jednání, budeme vás zastupovat především na věřitelských schůzích. Naším cílem je obhajovat vaše zájmy s maximální úsilím, aby byla vaše pohledávka uspokojena do největší možné míry.

Průběžné informace

Během celého procesu insolvenčního řízení vám budeme poskytovat aktuální informace prostřednictvím e-mailu. Budeme vás informovat o nejnovějších událostech a očekávaném pokrytí vaší pohledávky.

Po odeslání níže uvedeného formuláře, si prosím připravte označení zakázky, kopii smlouvy, doklad o uhrazení zálohy, fotodokumentaci, stav vaší zakázky a případně označení montérů a dalších osob, které za dlužníka jednaly. Tyto důležité podrobnosti a dokumenty budeme po vás vyžadovat, poté co vás zapracujeme do systému a ozveme se vám nejpozději do 24 hodin od odeslání formuláře.

Vaše trvalé bydliště

Korespondenční bydliště

Vypište korespondenční adresu, pokud je odlišná od trvalého bydliště

Jaký je stav vaší objednávky

Vyberte možnost, která nejlépe vystihuje stav vaší objednávky*

Stav vaší objednávky *

Poznámka

Níže nám můžete podrobně rozepsat dodatečné informace k vaší pohledávce

Odeslání proběhlo v pořádku. Nejpozději do 24 hodin se Vám ozveme
Při pokusu o odeslání došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu nebo nás kontaktujte na email: info@oddluzeniprovsechny.cz nebo na tel.: 777 588 588